0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Champions League Group C
Internazionale Milano
۰
۰
FC Barcelona
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Bayern Munich
۵
۰
FC Viktoria Plzen
Finished
۲۰:۱۵
Europe
UEFA Champions League Group B
FC Porto
۰
۰
Bayer 04 Leverkusen
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Club Brugge KV
۰
۰
Atletico Madrid
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Europe
UEFA Champions League Group A
AFC Ajax
۰
۰
Napoli
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Liverpool
۰
۰
Glasgow Rangers FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Europe
UEFA Champions League Group D
Eintracht Frankfurt
۰
۰
Tottenham Hotspur
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Olympique Marseille
۴
۱
Sporting Clube de Portugal
inprogress
۲۰:۱۵
England
Championship
Sheffield United FC
۰
۰
Queens Park Rangers FC
inprogress
۲۲:۱۵
Reading
۰
۰
Norwich City FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Luton Town
۰
۱
Huddersfield Town
inprogress
۲۲:۱۵
Sunderland
۰
۰
Blackpool FC
inprogress
۲۲:۱۵
Bristol City FC
۰
۰
Coventry City FC
inprogress
۲۲:۱۵
Cardiff City FC
۰
۰
Blackburn Rovers
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
CA All Boys
۱
۰
Deportivo Santamarina
Finished
۰۱:۳۵
Deportivo Moron
۱
۰
Instituto de Cordoba
Finished
۰۱:۳۰
Belgrano de Cordoba
۳
۰
Chacarita Juniors
Finished
۰۳:۳۰
Flandria
۰
۰
Tristan Suarez
inprogress
۲۱:۳۰
Europe
UEFA Youth League, Group A
Liverpool U19
۴
۱
Rangers U19
Finished
۱۵:۳۰
AFC Ajax U19
۵
۱
Napoli U19
Finished
۱۶:۳۰
China
Super League
Zhejiang Lucheng Greentown
۲
۱
Wuhan Three Towns
Finished
۱۵:۰۰
Hebei CFFC
۰
۵
Cangzhou Mighty Lions FC
Finished
۱۱:۰۰
Shanghai Shenhua
۱
۰
Henan Jianye
Finished
۱۵:۰۰
Dalian Aerbing Yifang FC
۰
۲
Tianjin Teda
Finished
۱۵:۰۰
Guangzhou City
۱
۱
Shenzhen FC
Finished
۱۵:۰۰
Chile
Primera B
C.D. Universidad de Concepcion
۱
۰
Deportes Temuco
Finished
۰۳:۰۰
San Luis de Quillota
۰
۰
Deportes Iquique
Finished
۰۳:۰۰
Europe
UEFA Youth League, Group H
Juventus U19
۳
۱
Maccabi Haifa U19
Finished
۱۵:۳۰
France
Ligue 2
EA Guingamp
۰
۰
Rodez Aveyron
inprogress
۲۲:۱۵
Colombia
Primera A
Patriotas Tunja
۳
۱
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۴:۳۰
Ecuador
Serie A
Tecnico Universitario
۱
۰
Deportivo Cuenca
Finished
۰۳:۳۰
Chile
Primera Division
Universidad de Chile
۲
۳
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۰:۳۰
Paraguay
Primera Division
Guarani Asuncion
۰
۱
Resistencia SC
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Serie B
Sampaio Correa-MA
۲
۱
AA Ponte Preta
Finished
۰۲:۳۰
Guarani FC De Campinas
۱
۰
Londrina EC
Finished
۰۲:۳۰
Europe
UEFA Youth League, Group C
Inter Milan U19
۱
۶
Barcelona U19
Finished
۱۷:۳۰
Bayern Munich U19
۱
۲
Viktoria Plzen U19
Finished
۱۴:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Godoy Cruz
-
-
San Lorenzo
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Club Atletico Aldosivi
۲
۰
Barracas Central
Finished
۲۰:۳۰
Newell's Old Boys
-
-
Arsenal de Sarandi
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Rosario Central
۱
۱
Union Santa Fe
Finished
۰۲:۳۰
Europe
UEFA U19 Championship Women Qualification
Croatia U19 (W)
۱
۰
Cyprus U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Greece U19 (W)
۱
۱
Netherlands U19 (W)
Finished
۱۳:۰۰
Montenegro U19 (W)
۲
۱
Azerbaijan U19 (W)
Finished
۱۷:۰۰
France U19 (W)
۵
۱
Northern Ireland U19 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Georgia U19 (W)
۰
۱
North Macedonia U19 (W)
Finished
۱۷:۳۰
Sweden U19 (W)
۱
۰
Turkey U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
Poland U19 (W)
۱
۱
Ireland U19 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Portugal
U23 League
Vizela U23
۲
۱
Braga U23
Finished
۱۳:۳۰
Gil Vicente FC U23
۱
۱
Rio Ave U23
Finished
۱۷:۳۰
SC Farense U23
۳
۱
Sporting Lisboa U23
Finished
۱۳:۳۰
Romania
Liga II
FC Dinamo Bucuresti
۱
۰
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۷:۳۰
England
National League
Solihull Moors
۰
۰
Wealdstone FC
inprogress
۲۲:۱۵
Notts County
۱
۰
Wrexham
inprogress
۲۲:۱۵
Chesterfield
۰
۱
Dagenham & Redbridge
inprogress
۲۲:۱۵
Halifax Town
۰
۰
York City FC
inprogress
۲۲:۱۵
Aldershot Town FC
۰
۰
Eastleigh
inprogress
۲۲:۱۵
Boreham Wood FC
۰
۰
Bromley
inprogress
۲۲:۱۵
Oldham Athletic
۱
۰
Scunthorpe United
inprogress
۲۲:۱۵
Dorking Wanderers
۰
۱
Yeovil Town
inprogress
۲۲:۱۵
Torquay United
۰
۰
Maidenhead United
inprogress
۲۲:۱۵
Southend United
۰
۱
Woking FC
inprogress
۲۲:۱۵
Gateshead
۱
۱
Altrincham
inprogress
۲۲:۱۵
Barnet
۱
۱
Maidstone Utd
inprogress
۲۲:۱۵
Europe
UEFA Youth League, Group B
Porto U19
۳
۱
Bayer Leverkusen U19
Finished
۱۴:۳۰
Club Brugge U19
۱
۳
Atletico Madrid U19
Finished
۱۷:۳۰
England
League One
Ipswich Town FC
۰
۰
Cambridge United
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Burton Albion
۰
۰
Fleetwood Town
inprogress
۲۲:۱۵
Cheltenham Town
۰
۰
Bolton Wanderers
inprogress
۲۲:۱۵
Plymouth Argyle FC
۱
۱
Sheffield Wednesday FC
inprogress
۲۲:۱۵
Scotland
Championship
Queen's Park
۰
۰
Greenock Morton
inprogress
۲۲:۱۵
Cove Rangers
۰
۱
Dundee FC
inprogress
۲۲:۱۵
Malaysia
Super League
Kedah
۱
۳
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Ferrocarril Midland
۳
۱
Club Leandro Niceforo Alem
Finished
۰۰:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group A
Sportivo Belgrano
۲
۱
San Martin Formosa
Finished
۰۳:۰۰
Saudi Arabia
Division 1
Al Akhdoud
۱
۰
Al-Shoalah
inprogress
۲۰:۴۵
Ohod Madinah
۱
۱
Al-Arabi Al-Saudi
Finished
۱۹:۱۵
Al-Quadisiya
۱
۱
Al Riyadh
Finished
۱۸:۳۰
Kazakhstan
1. Division
Zhetysu Taldykorgan
۱
۱
FC Okzhetpes
Finished
۱۳:۳۰
FK Igilik
۰
۴
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۳:۳۰
Bulgaria
B PFG
FK CSKA 1948 II
۰
۱
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Finished
۱۶:۳۰
FC Sozopol
۱
۱
Botev Plovdiv II
Finished
۱۶:۳۰
Ludogorets Razgrad B
۲
۱
Dobrudzha Dobrich
Finished
۱۶:۳۰
Strumska Slava
۰
۳
PFC Minyor Pernik
Finished
۱۶:۳۰
England
League 2
Walsall FC
۰
۰
Northampton Town
inprogress
۲۲:۱۵
Stevenage Borough
۰
۰
Sutton United FC
inprogress
۲۲:۱۵
Hartlepool United
۰
۰
Doncaster Rovers
inprogress
۲۲:۱۵
Swindon Town
۰
۰
Newport County FC
inprogress
۲۲:۱۵
South Africa
Premier League
Sekhukhune United
۲
۰
Orlando Pirates FC
Finished
۱۸:۳۰
Stellenbosch FC
۳
۰
Maritzburg United
inprogress
۲۱:۰۰
TS Galaxy
۰
۱
Marumo Gallants FC
inprogress
۲۱:۰۰
Supersport United
۱
۰
Royal AM
inprogress
۲۱:۰۰
Golden Arrows
۰
۱
Cape Town City
inprogress
۲۱:۰۰
Italy
Serie C, Group C
Crotone
۳
۲
Messina
Finished
۱۹:۰۰
Juve Stabia
۱
۰
Audace Cerignola
Finished
۱۶:۰۰
Avellino
۱
۰
Fidelis Andria 1928
Finished
۱۶:۳۰
FC Turris Neapolis 1944
۱
۰
Gelbison Cilento SSD
Finished
۱۶:۳۰
Taranto Sport
۱
۲
AC Monopoli
Finished
۱۹:۰۰
Argentina
Reserve League
Patronato Reserves
۱
۲
Colon Reserves
Finished
۱۷:۳۰
San Lorenzo Reserves
۰
۱
Godoy Cruz Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA Talleres de Cordoba Reserves
۱
۰
CA Huracan Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Defensores de Belgrano Reserves
۰
۰
Atlanta Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Argentinos Juniors Reserves
۱
۳
Lanus Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Estudiantes La Plata Reserves
۲
۰
CA River Plate Reserves
Finished
۱۶:۳۰
CA Brown de Adrogue Reserves
۰
۴
Quilmes Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Los Andes Reserves
۲
۱
Talleres Remedios Reserves
inprogress
۲۰:۳۰
Lujan Reserves
۱
۲
San Martin Burzaco Reserves
Finished
۱۷:۳۰
El Porvenir Reserves
۱
۰
Argentino Merlo Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Express IL
۲
۱
Start 2
Finished
۱۸:۰۰
Europe
UEFA Youth League, Group D
Eintracht Frankfurt U19
۱
۰
Tottenham U19
Finished
۱۵:۳۰
Olympique de Marseille U19
۰
۶
Sporting Lisbon U19
Finished
۱۵:۳۰
Jordan
Jordan 1st Division
El Alia Sport
۲
۱
Amman FC
Finished
۱۶:۳۰
Blama
۰
۰
Kufer Soom
inprogress
۲۱:۰۰
Al-Arabi Irbid
۱
۲
Al Jalil
Finished
۱۶:۳۰
Asia
AFC Cup
Al Seeb
۴
۰
Al Riffa
Finished
۱۸:۳۰
Peru
Primera Division
Atletico Grau
۰
۰
FC Carlos Stein
inprogress
۲۱:۳۰
Universidad San Martin
۱
۱
Academia Deport. Cantolao
inprogress
۲۱:۳۰
Germany
Bundesliga U19
FC Koln U19
۱
۲
Rot-Weiss Oberhausen U19
Finished
۱۶:۳۰
Poland
II Liga
MKP Kotwica Kolobrzeg
۳
۰
Garbarnia
Finished
۱۹:۳۰
Northern Ireland
League Cup
Glenavon FC
۰
۰
Loughgall
inprogress
۲۲:۱۵
Annagh United
۰
۰
Larne
inprogress
۲۲:۱۵
Dundela
۰
۰
Linfield FC
inprogress
۲۲:۱۵
Cliftonville FC
۰
۰
Carrick Rangers
inprogress
۲۲:۱۵
Glentoran FC
۰
۰
Warrenpoint Town
inprogress
۲۲:۱۵
Ballyclare
۰
۰
Newry City
inprogress
۲۲:۱۵
Ballymena United FC
۰
۰
Coleraine FC
inprogress
۲۲:۱۵
Dungannon Swifts
۰
۱
Portadown FC
inprogress
۲۲:۱۵
Tanzania
Premier League
Polisi Tanzania FC
۱
۲
Geita Gold FC
Finished
۱۴:۳۰
Ihefu FC
۱
۱
Tanzania Prisons
Finished
۱۶:۳۰
England
Premier League Cup U21
Watford U21
۱
۲
Huddersfield U21
Finished
۱۵:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A
Cafetaleros De Chiapas
۵
۱
Escorpiones FC
Finished
۰۱:۰۰
Sweden
Superettan
Osters IF Vaxjo
۴
۱
IF Brommapojkarna
Finished
۲۰:۳۰
Netherlands
Tweede Divisie
SV Spakenburg
۰
۰
Excelsior Maassluis
inprogress
۲۱:۳۰
Koninklijke HFC
۱
۱
Quick Boys
inprogress
۲۱:۳۰
FC Lisse
۲
۳
FC Volendam II
inprogress
۲۱:۳۰
Kozakken Boys
۱
۰
Noordwijk
inprogress
۲۱:۳۰
Tielse EC
۱
۲
IJsselmeervogels
inprogress
۲۱:۳۰
Germany
Landespokal
TSV Emmelshausen
۱
۵
Rot-Weiss Koblenz
inprogress
۲۱:۰۰
Norway
3. Division avd. 2
Kongsvinger 2
۰
۲
Brumunddal
inprogress
۲۱:۳۰
Bolivia
LFPB
Atletico Palmaflor Vinto
۰
۰
Royal Pari
inprogress
۲۲:۳۰
World
Friendly International Matches U20
Argentina U20
-
-
Chile U20
Finished
۱۷:۴۵
Venezuela U20
-
-
Uruguay U20
inprogress
۲۱:۳۰
Ecuador U20
-
-
Colombia U20
Finished
۱۵:۳۰
Bhutan
Premier League
Tensung FC
۱
۰
FC Takin
Finished
۱۵:۳۰
England
EFL Trophy, Northern Group A
Harrogate Town
۰
۱
Everton U21
inprogress
۲۱:۳۰
England
EFL Trophy, Southern Group C
Milton Keynes Dons FC
۰
۰
West Ham Utd U21
inprogress
۲۱:۳۰
England
EFL Trophy, Northern Group H
Bradford City
۱
۰
Leicester U21
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Copa Goias U20
Aseev U20
۰
۰
Trindade U20
inprogress
۲۲:۰۰
Argentina
Primera D
Sportivo Barracas
۰
۰
Centro Espanyol
inprogress
۲۲:۰۰
CA Lugano
۰
۰
CSD Central Ballester
inprogress
۲۲:۰۰
Defensores de Cambaceres
۰
۰
Yupanqui
inprogress
۲۲:۰۰
Deportivo Muniz
۰
۲
Deportivo Paraguayo
inprogress
۲۲:۰۰
England
EFL Trophy, Southern Group B
Portsmouth
۲
۰
Aston Villa U21
inprogress
۲۲:۱۵
Norway
3. Division avd. 1
Grorud IL 2
۱
۴
FC Lyn Oslo
Finished
۱۹:۳۰
IL Sandviken
۲
۸
Stabaek IF II
Finished
۱۹:۳۰
Oppsal
۵
۱
Skeid 2
Finished
۲۰:۰۰
Brazil
Serie A
Botafogo RJ
۱
۳
Palmeiras
Finished
۰۲:۳۰
Romania
Liga III, Seria 6
CS Universitatea Craiova II
۳
۰
Sporting Rosiori
Finished
۱۵:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Sandnes Ulf 2
۴
۱
Haugesund 2
Finished
۱۶:۳۰
Scotland
Premiership
Ross County
۰
۰
Motherwell
inprogress
۲۲:۱۵
England
Northern Premier League
Warrington Town
۰
۰
Warrington Rylands
inprogress
۲۲:۱۵
Ashton United
۰
۱
Whitby Town
inprogress
۲۲:۱۵
Radcliffe Borough
۰
۰
Stalybridge Celtic FC
inprogress
۲۲:۱۵
Marske Utd FC
۰
۰
Lancaster City
inprogress
۲۲:۱۵
Morpeth Town
۰
۰
Bamber Bridge
inprogress
۲۲:۱۵
FC United of Manchester
۰
۰
South Shields
inprogress
۲۲:۱۵
England
EFL Trophy, Northern Group G
Barrow FC
۰
۰
Manchester United U21
inprogress
۲۲:۰۰
Austria
Regionalliga Middle
SAK Klagenfurt
۰
۱
Union Gurten
inprogress
۲۰:۳۰
Tunisia
Ligue 1, Group B
US Monastir
-
-
Club Africain
Cancelled
۱۷:۳۰
AS Slimane
-
-
Olympique Beja
Cancelled
۱۷:۳۰
Uganda
Premier League
Bright Stars FC
۰
۰
Maroons FC
Finished
۱۶:۳۰
England
EFL Trophy, Southern Group E
Bristol Rovers
۱
۰
Crystal Palace U21
inprogress
۲۱:۳۰
England
Isthmian League Premier
Bishop's Stortford
۰
۰
Folkestone Invicta FC
inprogress
۲۲:۱۵
Margate FC
۰
۰
Haringey Borough
inprogress
۲۲:۱۵
Denmark
Future Cup
Lyngby U21
۰
۰
FC Nordsjaelland U21
Finished
۱۴:۳۰
England
Central Reserve League
Accrington Stanley Reserves
۰
۰
Fleetwood Town reserves
Finished
۱۵:۳۰
England
EFL Trophy, Northern Group B
Tranmere Rovers
۳
۳
Leeds United U21
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Brazil Cup U20
America MG U20
۰
۰
Flamengo RJ U20
inprogress
۲۲:۳۰
SC Internacional RS U20
۲
۱
Londrina U20
inprogress
۲۱:۳۰
Fluminense RJ U20
۲
۱
Cruzeiro U20
inprogress
۲۱:۴۵
England
EFL Trophy, Southern Group F
Exeter City FC
۲
۱
Southampton U21
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Carioca Serie B2
CF Rio de Janeiro
۰
۰
Mageense
inprogress
۲۱:۳۰
England
Southern League Premier Division South
Hayes & Yeading FC
۰
۱
Gosport Borough FC
inprogress
۲۲:۱۵
North Leigh FC
۰
۰
Hanwell Town
inprogress
۲۲:۱۵
England
FA Cup
AFC Fylde
۰
۰
Congleton Town
inprogress
۲۲:۱۵
Hanley Town FC
۰
۰
Chester FC
inprogress
۲۲:۱۵
Ashington
۰
۰
Stocksbridge PS
inprogress
۲۲:۱۵
Plymouth Parkway
۰
۰
Oxford City FC
inprogress
۲۲:۱۵
Curzon Ashton
۰
۰
Scarborough Athletic
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Biggleswade Town FC
۰
۰
Billericay Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
Scotland
League One
Montrose
۱
۰
Airdrieonians FC
inprogress
۲۲:۱۵
Norway
3. Division avd. 6
Tromsoe 2
۳
۰
Mjoendalen 2
Finished
۱۶:۳۰
England
EFL Trophy, Southern Group G
Oxford United
۱
۰
Chelsea FC U21
inprogress
۲۲:۱۵
England
EFL Trophy, Northern Group F
Mansfield Town
۱
۱
Derby County
inprogress
۲۱:۳۰
Czech Republic
4. Liga
Aritma Praha
۳
۰
Mar Lazne
Finished
۱۷:۳۰
England
Southern League Premier Division Central
Ilkeston FC
۰
۱
St Ives Town
inprogress
۲۲:۱۵
Nuneaton Town FC
۰
۰
Bedford Town FC
inprogress
۲۲:۱۵
England
EFL Trophy, Southern Group A
Colchester United
۰
۰
Charlton Athletic FC
inprogress
۲۲:۱۵
Gillingham
۱
۱
Brighton & Hove Albion U21
inprogress
۲۱:۳۰
England
Professional Development League
Peterborough United U21
۳
۲
Birmingham City U21
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie C
Latina Calcio
۰
۰
Giugliano
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Foggia
-
-
AZ Picerno ASD
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Virtus Francavilla
۰
۰
Potenza Calcio
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Finland
Kolmonen
Atlantis H II
۱۰
۰
Viikingit / SCP
Finished
۱۸:۴۵
England
Northern League Division One Midlands
Sutton Coldfield Town FC
۰
۰
St Neots Town
inprogress
۲۲:۱۵
Netherlands
Derde Divisie
Staphorst
۱
۰
ACV Assen
inprogress
۲۱:۳۰
South America
South American Games U19
Argentina U19
۰
۱
Chile U19
Finished
۱۷:۴۵
Venezuela U19
۱
۲
Uruguay U19
inprogress
۲۱:۳۰
Ecuador U19
۳
۲
Colombia U19
Finished
۱۵:۳۰
Uruguay
Reserve League
Plaza Colonia Reserves
۲
۵
Nacional de Montevideo Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Montevideo City Torque Reserve
۰
۰
Deportivo Maldonado Reserves
Cancelled
۲۰:۳۰
Brazil
Copa Santa Catarina
Marcilio Dias
۳
۲
Figueirense FC
Finished
۰۲:۳۰
Indonesia
Liga 3
Billal
۰
۳
Inter Banten
Finished
۱۰:۰۰
India
AMFA Cup
Amofa
۱
۲
Football 4 Change Academy
Finished
۱۰:۳۰
Armenia
Armenian Cup
FC Ararat Yerevan
۰
۴
FC Ararat-Armenia
Finished
۱۴:۳۰
South America
CONMEBOL U19
Ecuador U19
۰
۰
Colombia U19
Cancelled
۱۵:۳۰
Croatia
2. NL
NK Radnik Sesvete
۱
۰
NK Mladost Zdralovi
Finished
۱۷:۰۰
Russia
Russian Cup
Stavropolagrosoyuz
۰
۳
Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۷:۳۰
Qatar
League 2
Al Muaidar
۲
۲
Al Bidda SC
Finished
۲۰:۳۰
Austria
Regionalliga West - Tirol
SPG Motz/Silz
۰
۰
Reichenau
Cancelled
۲۱:۰۰
Scotland
Lowland League
Civil Service Strollers
۰
۰
East Stirlingshire
inprogress
۲۲:۱۵