0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Czech Republic
Pro League
Jaroslav Kasan
۳
۲
Jan Pleskot
Finished
۰۱:۰۰
Josef Belovsky
۱
۳
Miroslav Svedik
Finished
۱۳:۳۰
Tomek Batog
۳
۲
Daniel Lieskovsky
Finished
۰۱:۰۰
Jaroslav Prokupek
۳
۲
Tomas Varnushka
Finished
۱۴:۰۰
Miroslav Svedik
۱
۳
Jaroslav Prokupek
Finished
۱۴:۳۰
Josef Belovsky
۲
۳
Jaroslav Prokupek
Finished
۱۵:۳۰
Jan Svoboda
۱
۳
Ondrej Svacha
Finished
۰۰:۳۰
Jan Knot
۳
۰
David Vrabec
Finished
۰۶:۰۰
Jaroslav Prokupek
۲
۳
Miroslav Svedik
Finished
۱۷:۰۰
Michal Syroha
۳
۲
Matej Pycha
Finished
۰۰:۳۰
Josef Palecek
۳
۱
Cesta Havrda
Finished
۱۰:۳۰
Michal Vedmoch
۳
۲
Ivo Palmi
Finished
۱۵:۰۰
Tomas Varnushka
۳
۰
Josef Belovsky
Finished
۱۵:۰۰
Ondrej Svacha
۳
۱
Patrik Pycha
Finished
۱۷:۳۰
David Vrabec
۳
۱
Vladimir Cermak
Finished
۰۱:۳۰
Marcel Pikous
۱
۳
Frantisek Just
Finished
۰۲:۰۰
Vladimir Cermak
۱
۳
Jan Knot
Finished
۰۲:۳۰
David Vrabec
۳
۰
Ondrej Kucirek
Finished
۰۳:۰۰
Vladimir Cermak
۳
۱
Ondrej Kucirek
Finished
۰۴:۰۰
Jan Varcl Jr.
۳
۱
Josef Palecek
Finished
۰۹:۳۰
Jan Varcl Jr.
۳
۱
Cesta Havrda
Finished
۱۱:۳۰
Ivo Palmi
۳
۱
Jaromir Kanok
Finished
۱۳:۳۰
Jan Svoboda
۰
۳
Tomek Batog
Finished
۰۱:۳۰
Karel Hons
۱
۳
Miroslav Nejedly
Finished
۱۴:۳۰
Jan Pleskot
۰
۳
Matej Pycha
Finished
۰۰:۰۰
Ondrej Paril
۳
۱
Matej Mazurek
Finished
۰۰:۰۰
Dominik Lengal
۰
۳
Michal Moravec
Finished
۰۰:۰۰
Tomek Batog
۳
۰
Ondrej Svacha
Finished
۰۰:۰۰
Michal Moravec
۳
۲
Dominik Lengal
Finished
۰۱:۰۰
Petr Vicherek
۱
۳
Ondrej Paril
Finished
۰۱:۰۰
Ondrej Kucirek
۱
۳
Jiri Stepanek
Finished
۰۲:۰۰
Tomek Batog
۳
۱
Milan Klement
Finished
۰۲:۳۰
Jan Svoboda
۳
۰
Marcel Pikous
Finished
۰۳:۰۰
Jan Knot
۱
۳
Jiri Stepanek
Finished
۰۳:۳۰
Milan Klement
۳
۲
Frantisek Just
Finished
۰۳:۳۰
Tomek Batog
۳
۱
Marcel Pikous
Finished
۰۴:۰۰
Jiri Stepanek
۳
۲
David Vrabec
Finished
۰۴:۳۰
Frantisek Just
۲
۳
Jan Svoboda
Finished
۰۴:۳۰
Marcel Pikous
۳
۲
Milan Klement
Finished
۰۵:۰۰
Ondrej Kucirek
۲
۳
Jan Knot
Finished
۰۵:۰۰
Jiri Stepanek
۱
۳
Vladimir Cermak
Finished
۰۵:۳۰
Frantisek Just
۳
۰
Tomek Batog
Finished
۰۵:۳۰
Milan Klement
۳
۱
Jan Svoboda
Finished
۰۶:۰۰
David Vrabec
۲
۳
Vladimir Cermak
Finished
۰۶:۳۰
Milan Klement
۳
۰
Jan Svoboda
Finished
۰۶:۳۰
Tomek Batog
۱
۳
Frantisek Just
Finished
۰۷:۰۰
Jan Knot
۳
۲
Jiri Stepanek
Finished
۰۷:۰۰
Michal Zobac
۳
۰
Michal Moravec
Finished
۰۹:۳۰
Svatoslav Stempen
۰
۳
Dusan Stusek
Finished
۰۹:۳۰
Michal Regner
۳
۲
Denis Hofman
Finished
۰۹:۳۰
Cesta Havrda
۳
۲
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۱۰:۰۰
Petr Oliver Korp
۲
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۱۰:۰۰
Martin Lorenc
۳
۱
Krystof Lotrek
Finished
۱۰:۰۰
Jiri Babinek
۱
۳
Martin Mastera
Finished
۱۰:۰۰
Denis Hofman
۳
۱
Petr Oliver Korp
Finished
۱۰:۳۰
Michal Moravec
۱
۳
Jiri Babinek
Finished
۱۰:۳۰
Dusan Stusek
۳
۱
Martin Lorenc
Finished
۱۰:۳۰
Krystof Lotrek
۱
۳
Svatoslav Stempen
Finished
۱۱:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۱
۳
Michal Regner
Finished
۱۱:۰۰
Jaroslav Strnad 1961
۳
۱
Jan Varcl Jr.
Finished
۱۱:۰۰
Martin Mastera
۳
۰
Michal Zobac
Finished
۱۱:۰۰
Michal Regner
۳
۰
Petr Oliver Korp
Finished
۱۱:۳۰
Svatoslav Stempen
۲
۳
Martin Lorenc
Finished
۱۱:۳۰
Michal Zobac
۳
۰
Jiri Babinek
Finished
۱۱:۳۰
Dusan Stusek
۰
۳
Krystof Lotrek
Finished
۱۲:۰۰
Denis Hofman
۳
۲
Rostyslav Kliucuk
Finished
۱۲:۰۰
Josef Palecek
۰
۳
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۱۲:۰۰
Michal Moravec
۱
۳
Martin Mastera
Finished
۱۲:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
-
-
Jan Varcl Jr.
Finished
۱۳:۰۰
Martin Mastera
۱
۳
Michal Zobac
Finished
۱۳:۰۰
Martin Lorenc
۳
۰
Dusan Stusek
Finished
۱۳:۰۰
Michal Regner
۳
۲
Denis Hofman
Finished
۱۳:۰۰
Miloslav Kotil
۱
۳
Karel Hons
Finished
۱۳:۳۰
Milan Regner
۳
۰
Julius Legen
Finished
۱۳:۳۰
Miroslav Nejedly
۳
۱
Milan Travnik
Finished
۱۴:۰۰
Jiri Svec
۳
۱
Havel Ladislav
Finished
۱۴:۰۰
Jiri Motak
۳
۲
Michal Vedmoch
Finished
۱۴:۰۰
Jaromir Kanok
۳
۲
Jiri Motak
Finished
۱۴:۳۰
Julius Legen
۳
۰
Jiri Svec
Finished
۱۴:۳۰
Havel Ladislav
۲
۳
Milan Regner
Finished
۱۵:۰۰
Milan Travnik
۰
۳
Miloslav Kotil
Finished
۱۵:۰۰
Milan Regner
۳
۲
Jiri Svec
Finished
۱۵:۳۰
Miloslav Kotil
۱
۳
Miroslav Nejedly
Finished
۱۵:۳۰
Ivo Palmi
۳
۱
Jiri Motak
Finished
۱۵:۳۰
Julius Legen
۲
۳
Havel Ladislav
Finished
۱۶:۰۰
Jaromir Kanok
۳
۱
Michal Vedmoch
Finished
۱۶:۰۰
Miroslav Svedik
۳
۱
Tomas Varnushka
Finished
۱۶:۰۰
Karel Hons
۳
۱
Milan Travnik
Finished
۱۶:۰۰
Tomas Varnushka
۲
۳
Josef Belovsky
Finished
۱۶:۳۰
Julius Legen
۱
۳
Jiri Svec
Finished
۱۶:۳۰
Miroslav Nejedly
۳
۱
Karel Hons
Finished
۱۷:۰۰
Milan Regner
۳
۱
Havel Ladislav
Finished
۱۷:۰۰
Ivo Palmi
۳
۱
Jaromir Kanok
Finished
۱۷:۰۰
Martin Guk
۲
۳
Denis Hofman
Finished
۱۷:۳۰
Alois Kanak
۳
۰
Jiri Foltynek
Finished
۱۷:۳۰
Ludek Pelikan
۲
۳
Kourek Pavel
Finished
۱۷:۳۰
Jiri Pozarsky
۳
۰
Josef Belovsky
Finished
۱۸:۰۰
Alesh Bayer
۳
۰
Jiri Louda
Finished
۱۸:۰۰
Marek Roh
۳
۰
Jiri Hiblbauer
Finished
۱۸:۰۰
Tomas Suta
۳
۱
Tomas Jurdin
Finished
۱۸:۰۰
Patrik Pycha
۰
۳
Jiri Pozarsky
Finished
۱۸:۳۰
Jiri Foltynek
۲
۳
Tomas Suta
Finished
۱۸:۳۰
Kourek Pavel
۰
۳
Marek Roh
Finished
۱۸:۳۰
Denis Hofman
۳
۱
Alesh Bayer
Finished
۱۸:۳۰
Josef Belovsky
۳
۱
Ondrej Svacha
Finished
۱۹:۰۰
Jiri Louda
۰
۳
Martin Guk
Finished
۱۹:۰۰
Tomas Jurdin
۲
۳
Alois Kanak
Finished
۱۹:۰۰
Jiri Hiblbauer
۳
۱
Ludek Pelikan
Finished
۱۹:۰۰
Ondrej Svacha
۳
۰
Jiri Pozarsky
Finished
۱۹:۳۰
Alois Kanak
۳
۱
Tomas Suta
Finished
۱۹:۳۰
Martin Guk
۳
۱
Alesh Bayer
Finished
۱۹:۳۰
Ludek Pelikan
۳
۰
Marek Roh
Finished
۱۹:۳۰
Kourek Pavel
۱
۳
Jiri Hiblbauer
Finished
۲۰:۰۰
Denis Hofman
۳
۰
Jiri Louda
Finished
۲۰:۰۰
Patrik Pycha
۰
۳
Josef Belovsky
Finished
۲۰:۰۰
Jiri Foltynek
۱
۳
Tomas Jurdin
Finished
۲۰:۰۰
Denis Hofman
۳
۱
Martin Guk
Finished
۲۱:۰۰
Marek Roh
۳
۱
Jiri Hiblbauer
Finished
۲۱:۰۰
Alois Kanak
۳
۲
Tomas Suta
Finished
۲۱:۰۰
Ondrej Svacha
۳
۱
Jiri Pozarsky
Finished
۲۱:۰۰
Karel Hons
۳
۱
Miroslav Nechas
Finished
۲۱:۳۰
Zdenek Medlik
۳
۰
Roman Polovka
Finished
۲۱:۳۰
Koubek Vojtech
۰
۳
Radek Rose
Finished
۲۱:۳۰
Daniel Branny
۲
۳
Martin Pavliska
Finished
۲۱:۳۰
Petr Bradach
۲
۳
Jiri Nesnera
Finished
۲۲:۰۰
Sebastian Kasnik
۳
۲
Patrik Marsalek
Finished
۲۲:۰۰
Pavel Kafka
۱
۳
Petr Masa
Finished
۲۲:۰۰
Miroslav Barta
۳
۲
Matej Varcl
Finished
۲۲:۰۰
Martin Pavliska
۰
۳
Sebastian Kasnik
Finished
۲۲:۳۰
Roman Polovka
۰
۳
Miroslav Barta
Finished
۲۲:۳۰
Miroslav Nechas
۳
۰
Pavel Kafka
Finished
۲۲:۳۰
Radek Rose
۳
۱
Petr Bradach
Finished
۲۲:۳۰
Patrik Marsalek
۳
۱
Daniel Branny
Finished
۲۳:۰۰
Petr Masa
۱
۳
Karel Hons
Finished
۲۳:۰۰
Jiri Nesnera
۰
۳
Koubek Vojtech
Finished
۲۳:۰۰
Matej Varcl
۲
۳
Zdenek Medlik
Finished
۲۳:۰۰
Daniel Branny
-
-
Sebastian Kasnik
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Zdenek Medlik
-
-
Miroslav Barta
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Koubek Vojtech
-
-
Petr Bradach
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Germany
Challenger Series
Dennis Klein
۱
۳
Florian Bourrassaud
Finished
۱۳:۲۰
Jeet Chandra
۳
۲
Dennis Klein
Finished
۱۷:۰۰
Dennis Klein
۳
۱
Miguel Nunez
Finished
۱۰:۰۰
Jeet Chandra
۳
۱
Kenan Hrnic
Finished
۱۰:۴۰
Denis Dorcescu
۱
۳
Anton Limonov
Finished
۱۱:۲۰
Florian Bourrassaud
۳
۱
Kenan Hrnic
Finished
۱۲:۰۰
Alvaro Gainza
۰
۳
Jeet Chandra
Finished
۱۲:۴۰
Denis Dorcescu
۳
۰
Miguel Nunez
Finished
۱۴:۰۰
Jeet Chandra
۳
۲
Anton Limonov
Finished
۱۴:۵۵
Dennis Klein
۳
۱
Florian Bourrassaud
Finished
۱۵:۳۵
Anton Limonov
۱
۳
Florian Bourrassaud
Finished
۱۶:۲۰
Europe
TT Elite Series
Daniel Lis
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۱۵:۴۵
Lukasz Pietraszko
۳
۱
Zochniak Jakub
Finished
۰۱:۴۵
Mateusz Burkacki
۱
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۲:۱۵
Michal Malachowski
۳
۰
Kuzmicz Jakub
Finished
۰۴:۰۰
Michal Malachowski
۲
۳
Damian Wojdyla
Finished
۰۵:۳۰
Daniel Lis
۳
۱
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۸:۴۵
Lukasz Pietraszko
۳
۱
Arkadiusz Mugowski
Finished
۱۰:۴۵
Josef Braun
۳
۲
Jakub Kwapis
Finished
۱۱:۰۰
Martin Olejnik
۳
۱
Mateusz Golebiowski
Finished
۱۱:۳۰
Marco Golla
۰
۳
Martin Olejnik
Finished
۱۲:۳۰
Daniel Lis
۳
۲
Lukasz Pietraszko
Finished
۱۳:۴۵
Wojciech Gluszek
۳
۲
Arkadiusz Mugowski
Finished
۱۴:۱۵
Maciej Podsiadlo
۳
۰
Lukasz Pietraszko
Finished
۱۴:۴۵
Michal Malachowski
۳
۰
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۱:۳۰
Damian Wojdyla
۰
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۲:۰۰
Michal Minda
۳
۰
Zochniak Jakub
Finished
۰۴:۴۵
Daniel Lis
۳
۰
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۰:۱۵
Daniel Lis
۰
۳
Michal Malachowski
Finished
۰۰:۰۰
Wojciech Gluszek
۳
۱
Zochniak Jakub
Finished
۰۰:۱۵
Mateusz Burkacki
۳
۱
Mateusz Misiak
Finished
۰۰:۴۵
Michal Minda
۳
۰
Wojciech Gluszek
Finished
۰۱:۱۵
Michal Minda
۱
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۰۲:۴۵
Karol Wisniewski
۳
۱
Kuzmicz Jakub
Finished
۰۳:۰۰
Zochniak Jakub
۳
۲
Mateusz Misiak
Finished
۰۳:۱۵
Damian Wojdyla
۳
۰
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۳:۳۰
Mateusz Burkacki
۱
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۰۳:۴۵
Wojciech Gluszek
۳
۱
Mateusz Misiak
Finished
۰۴:۱۵
Karol Wisniewski
۲
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۵:۰۰
Mikolaj Szalinski
۱
۳
Kuzmicz Jakub
Finished
۰۶:۳۰
Michal Malachowski
۳
۱
Karol Wisniewski
Finished
۰۷:۰۰
Damian Wojdyla
۳
۱
Kuzmicz Jakub
Finished
۰۷:۳۰
Maciej Podsiadlo
۰
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۰۹:۱۵
Jan Zandecki
۱
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۹:۳۰
Kuzmicz Jakub
۲
۳
Lukasz Pietraszko
Finished
۰۹:۴۵
Martin Olejnik
۳
۱
Josef Braun
Finished
۱۰:۰۰
Marco Golla
۰
۳
Jan Zandecki
Finished
۱۰:۳۰
Kuzmicz Jakub
۳
۱
Wojciech Gluszek
Finished
۱۱:۱۵
Maciej Podsiadlo
۳
۱
Arkadiusz Mugowski
Finished
۱۱:۴۵
Jan Zandecki
۳
۱
Jakub Kwapis
Finished
۱۲:۰۰
Daniel Lis
۳
۱
Kuzmicz Jakub
Finished
۱۲:۱۵
Lukasz Pietraszko
۲
۳
Wojciech Gluszek
Finished
۱۲:۴۵
Josef Braun
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۱۳:۰۰
Maciej Podsiadlo
۳
۰
Kuzmicz Jakub
Finished
۱۳:۱۵
Jan Zandecki
۰
۳
Martin Olejnik
Finished
۱۳:۳۰
Marco Golla
۱
۳
Josef Braun
Finished
۱۴:۰۰
Mateusz Golebiowski
۳
۱
Jakub Kwapis
Finished
۱۴:۳۰
Jan Zandecki
۰
۳
Josef Braun
Finished
۱۵:۰۰
Kuzmicz Jakub
۱
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۱۵:۱۵
Michal Malachowski
۲
۳
Josef Braun
Finished
۱۷:۰۰
Daniel Bak
۳
۰
Marco Golla
Finished
۱۷:۳۰
Martin Olejnik
۳
۰
Daniel Lis
Finished
۱۸:۰۰
Michal Malachowski
۰
۳
Daniel Bak
Finished
۱۸:۳۰
Daniel Lis
۰
۳
Josef Braun
Finished
۱۹:۰۰
Martin Olejnik
۳
۰
Marco Golla
Finished
۱۹:۳۰
Daniel Bak
۱
۳
Josef Braun
Finished
۲۰:۰۰
Michal Malachowski
۰
۳
Martin Olejnik
Finished
۲۰:۳۰
Daniel Lis
۳
۲
Marco Golla
Finished
۲۱:۰۰
Daniel Bak
۳
۲
Martin Olejnik
Finished
۲۱:۳۰
Szymon Twardowski
۳
۱
Mateusz Misiak
Finished
۲۱:۴۵
Michal Malachowski
۳
۱
Daniel Lis
Finished
۲۲:۰۰
Mateusz Burkacki
۱
۳
Zochniak Jakub
Finished
۲۲:۱۵
Marco Golla
۰
۳
Josef Braun
Finished
۲۲:۳۰
Szymon Radlo
۳
۱
Karol Wisniewski
Finished
۲۲:۴۵
Daniel Bak
۳
۱
Daniel Lis
Finished
۲۳:۰۰
Szymon Twardowski
۰
۰
Mateusz Burkacki
inprogress
۲۳:۱۵
World
TT-CUP
Gustav Lomsky
۱
۳
Svoboda Vladimir
Finished
۱۵:۵۰
Arvi Tammoja
۳
۲
Aleksandr Sokirjanski
Finished
۲۱:۱۵
Vit Karasek
۱
۳
Martin Kocvara
Finished
۲۲:۲۰
Hejda Vaclav Sr.
۲
۳
Martin Filipek
Finished
۰۰:۲۰
Petr Silhan
۰
۳
Martin Stusek
Finished
۰۰:۲۵
Tomas Malek
۳
۲
Krystof Prida
Finished
۰۰:۵۵
Tomas Malek
۳
۱
Martin Stusek
Finished
۰۱:۵۵
Farkash Andrey
۱
۳
Kotlyarevskiy Semen
Finished
۰۲:۰۰
Ricardo Brito
۲
۳
Kotlyarevskiy Semen
Finished
۰۳:۳۰
Farkash Andrey
۲
۳
Ricardo Brito
Finished
۰۴:۰۰
Ismael Llamas
۳
۲
Jose L. Reverte
Finished
۰۹:۴۰
Jakub Zahradnicek
۰
۳
Petr Semrad
Finished
۰۹:۵۰
Enrique Alarcon
۱
۳
Jesus Rodriguez
Finished
۱۰:۱۰
Hejda Vaclav Sr.
۰
۳
Martin Filipek
Finished
۱۰:۲۰
Robert Jamrich
۲
۳
Jonas Kulveit
Finished
۱۰:۲۵
Ismael Llamas
۲
۳
Jesus Rodriguez
Finished
۱۰:۴۰
Jakub Zahradnicek
۱
۳
Martin Filipek
Finished
۱۰:۵۰
Pavel Papirnik
۳
۲
Ondrej Fiklik
Finished
۱۰:۵۵
Jose L. Reverte
۱
۳
Enrique Alarcon
Finished
۱۱:۱۰
Petr Semrad
۳
۰
Hejda Vaclav Sr.
Finished
۱۱:۲۰
Robert Jamrich
۱
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۱۱:۲۵
Ismael Llamas
۳
۰
Enrique Alarcon
Finished
۱۱:۴۰
Jakub Zahradnicek
۲
۳
Hejda Vaclav Sr.
Finished
۱۱:۵۰
Jonas Kulveit
۳
۱
Pavel Papirnik
Finished
۱۱:۵۵
Jesus Rodriguez
۳
۰
Jose L. Reverte
Finished
۱۲:۱۰
Martin Filipek
۲
۳
Petr Semrad
Finished
۱۲:۲۰
Robert Jamrich
۰
۳
Pavel Papirnik
Finished
۱۲:۲۵
Ismael Llamas
۳
۰
Jose L. Reverte
Finished
۱۲:۴۰
Ondrej Fiklik
۳
۲
Jonas Kulveit
Finished
۱۲:۵۵
Enrique Alarcon
۱
۳
Jesus Rodriguez
Finished
۱۳:۱۰
Petr Semrad
۳
۰
Martin Filipek
Finished
۱۳:۲۰
Ismael Llamas
۲
۳
Jesus Rodriguez
Finished
۱۳:۴۰
Repin Aleksei
۳
۱
Marko Viidas
Finished
۱۳:۴۵
Gustav Lomsky
۰
۳
Petr Libovicky
Finished
۱۳:۵۰
Jonas Kulveit
۲
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۱۳:۵۵
Jose L. Reverte
۳
۱
Enrique Alarcon
Finished
۱۴:۱۰
Sander Taaber
۰
۳
Marko Viidas
Finished
۱۴:۱۵
Svoboda Vladimir
۲
۳
Michal Nemec
Finished
۱۴:۲۰
Tomas Vorisek
۳
۱
Matej Stach
Finished
۱۴:۲۵
Ismael Llamas
۱
۳
Enrique Alarcon
Finished
۱۴:۴۰
Daljus Kregzde
۳
۲
Sander Taaber
Finished
۱۴:۴۵
Gustav Lomsky
۲
۳
Michal Nemec
Finished
۱۴:۵۰
Lukas Soucek
۳
۱
Hanl Ales
Finished
۱۴:۵۵
Jesus Rodriguez
۰
۳
Jose L. Reverte
Finished
۱۵:۱۰
Marko Viidas
۰
۳
Daljus Kregzde
Finished
۱۵:۱۵
Petr Libovicky
۱
۳
Svoboda Vladimir
Finished
۱۵:۲۰
Tomas Vorisek
۳
۱
Hanl Ales
Finished
۱۵:۲۵
Repin Aleksei
۳
۱
Sander Taaber
Finished
۱۵:۴۵
Matej Stach
۲
۳
Lukas Soucek
Finished
۱۵:۵۵
Repin Aleksei
۳
۰
Daljus Kregzde
Finished
۱۶:۱۵
Michal Nemec
۳
۲
Petr Libovicky
Finished
۱۶:۲۰
Tomas Vorisek
۳
۲
Lukas Soucek
Finished
۱۶:۲۵
Marko Viidas
۰
۳
Sander Taaber
Finished
۱۶:۴۵
Hanl Ales
۳
۰
Matej Stach
Finished
۱۶:۵۵
Repin Aleksei
۳
۰
Daljus Kregzde
Finished
۱۷:۱۵
Michal Nemec
۰
۳
Svoboda Vladimir
Finished
۱۷:۲۰
Tomas Kocvara
۰
۳
Pavel Cibik
Finished
۱۷:۵۰
Tomas Vorisek
۲
۳
Lukas Soucek
Finished
۱۷:۵۵
Radek Libovicky
۳
۱
Radek Stindl
Finished
۱۸:۲۰
Ondrej Fiklik
۰
۳
Martin Sulc
Finished
۱۸:۲۵
Toivo Tuisk
۳
۰
Aleksandr Sokirjanski
Finished
۱۸:۴۵
Tomas Kocvara
۱
۳
Radek Stindl
Finished
۱۸:۵۰
Milan Dvorak
۳
۲
Jan Hrncir
Finished
۱۸:۵۵
Vassili Jakovlev
۰
۳
Arvi Tammoja
Finished
۱۹:۱۵
Pavel Cibik
۱
۳
Radek Libovicky
Finished
۱۹:۲۰
Ondrej Fiklik
۳
۱
Jan Hrncir
Finished
۱۹:۲۵
Toivo Tuisk
۰
۳
Arvi Tammoja
Finished
۱۹:۴۵
Tomas Kocvara
۳
۲
Radek Libovicky
Finished
۱۹:۵۰
Martin Sulc
۳
۲
Milan Dvorak
Finished
۱۹:۵۵
Aleksandr Sokirjanski
۱
۳
Vassili Jakovlev
Finished
۲۰:۱۵
Radek Stindl
۲
۳
Pavel Cibik
Finished
۲۰:۲۰
Ondrej Fiklik
۰
۳
Milan Dvorak
Finished
۲۰:۲۵
Toivo Tuisk
۰
۳
Vassili Jakovlev
Finished
۲۰:۴۵
Jan Hrncir
۳
۲
Martin Sulc
Finished
۲۰:۵۵
Radek Libovicky
۳
۱
Pavel Cibik
Finished
۲۱:۲۰
Marek Kulisek
۳
۲
Marek Fabini
Finished
۲۱:۵۰
Martin Sulc
۳
۰
Milan Dvorak
Finished
۲۱:۵۵
Arvi Tammoja
۲
۳
Vassili Jakovlev
Finished
۲۲:۱۵
Martin Stusek
۲
۳
Jaromir Zlamal
Finished
۲۲:۲۵
Marek Kulisek
۱
۳
Martin Kocvara
Finished
۲۲:۵۰
Tomas Vorisek
۱
۰
David Prusa
inprogress
۲۲:۵۵
Marek Fabini
۱
۰
Vit Karasek
inprogress
۲۳:۲۰
Ukraine
Ukraine Win Cup
Igor Akimov
۳
۱
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۰:۰۰
Igor Sukovaty
۳
۱
Plushch Pavlo
Finished
۰۰:۳۰
Yan Krol
۳
۱
Igor Akimov
Finished
۰۰:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۲
۳
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۱:۰۰
Plushch Pavlo
۳
۰
Rodion Pirveli
Finished
۰۱:۰۰
Aleksandr Horoshko
۲
۳
Yan Krol
Finished
۰۱:۳۰
Viktor Sharpay
۲
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۲:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۰
Igor Akimov
Finished
۰۲:۰۰
Sergey Pisklov
۲
۳
Andrey Burdakov
Finished
۰۲:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۱
۳
Yan Krol
Finished
۰۲:۳۰
Viktor Sharpay
۳
۰
Andrey Burdakov
Finished
۰۳:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۱
Igor Akimov
Finished
۰۳:۰۰
Igor Akimov
۳
۰
Yan Krol
Finished
۰۳:۳۰
Sergey Pisklov
۲
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۳:۳۰
Aleksandr Horoshko
۱
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۴:۰۰
Viktor Sharpay
۳
۰
Sergey Pisklov
Finished
۰۴:۰۰
Andrey Burdakov
۰
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۴:۳۰
Sergey Kireev
۱
۳
Viktor Sharpay
Finished
۰۵:۰۰
Andrey Burdakov
۳
۱
Sergey Pisklov
Finished
۰۵:۳۰
Andrey Burdakov
۳
۲
Viktor Sharpay
Finished
۰۶:۰۰
Sergey Kireev
۲
۳
Sergey Pisklov
Finished
۰۶:۳۰
Sergey Pisklov
۳
۰
Viktor Sharpay
Finished
۰۷:۰۰
Sergey Kireev
۳
۰
Andrey Burdakov
Finished
۰۷:۳۰
Vyacheslav Kovalenko
۳
۲
Mykchailo Styranets
Finished
۰۸:۰۰
Denys Scherbak
۰
۳
Artem Maksimenko
Finished
۰۸:۳۰
Valentin Gedz
۳
۲
Vladimir Timchenko
Finished
۰۸:۳۰
Vyacheslav Kovalenko
۳
۱
Vladimir Timchenko
Finished
۰۹:۰۰
Denis Kebalo
۰
۳
Artem Maksimenko
Finished
۰۹:۰۰
Valentin Gedz
۳
۰
Mykchailo Styranets
Finished
۰۹:۳۰
Denis Kebalo
۱
۳
Denys Scherbak
Finished
۱۰:۰۰
Vyacheslav Kovalenko
۳
۲
Valentin Gedz
Finished
۱۰:۰۰
Vladimir Timchenko
۰
۳
Mykchailo Styranets
Finished
۱۰:۳۰
Mykchailo Styranets
۱
۳
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۱۱:۰۰
Vladimir Timchenko
۱
۳
Valentin Gedz
Finished
۱۱:۳۰
Artem Maksimenko
۱
۳
Denys Scherbak
Finished
۱۱:۳۰
Vladimir Timchenko
۰
۳
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۱۲:۰۰
Artem Maksimenko
۳
۰
Denis Kebalo
Finished
۱۲:۰۰
Mykchailo Styranets
۱
۳
Valentin Gedz
Finished
۱۲:۳۰
Valentin Gedz
۲
۳
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۱۳:۰۰
Denys Scherbak
۳
۱
Denis Kebalo
Finished
۱۳:۰۰
Mykchailo Styranets
۲
۳
Vladimir Timchenko
Finished
۱۳:۳۰
Ruslan Onischenko
۳
۰
Dmitry Yurkov
Finished
۱۴:۰۰
Jan Zaharov
۱
۳
Spartak Abalmaz
Finished
۱۴:۰۰
Plushch Pavlo
۳
۱
Alexey Rodin
Finished
۱۴:۳۰
Sergey Buluy
۳
۱
Aleksey Goloveshkin
Finished
۱۴:۳۰
Ruslan Onischenko
۰
۳
Aleksey Goloveshkin
Finished
۱۵:۰۰
Jan Zaharov
۱
۳
Alexey Rodin
Finished
۱۵:۰۰
Plushch Pavlo
۳
۱
Spartak Abalmaz
Finished
۱۵:۳۰
Sergey Buluy
۳
۱
Dmitry Yurkov
Finished
۱۵:۳۰
Jan Zaharov
۰
۳
Plushch Pavlo
Finished
۱۶:۰۰
Ruslan Onischenko
۲
۳
Sergey Buluy
Finished
۱۶:۰۰
Aleksey Goloveshkin
۱
۳
Dmitry Yurkov
Finished
۱۶:۳۰
Alexey Rodin
۰
۳
Spartak Abalmaz
Finished
۱۶:۳۰
Spartak Abalmaz
۳
۲
Jan Zaharov
Finished
۱۷:۰۰
Dmitry Yurkov
۱
۳
Ruslan Onischenko
Finished
۱۷:۰۰
Alexey Rodin
۰
۳
Plushch Pavlo
Finished
۱۷:۳۰
Aleksey Goloveshkin
۲
۳
Sergey Buluy
Finished
۱۷:۳۰
Alexey Rodin
۳
۱
Jan Zaharov
Finished
۱۸:۰۰
Aleksey Goloveshkin
۱
۳
Ruslan Onischenko
Finished
۱۸:۰۰
Spartak Abalmaz
۳
۱
Plushch Pavlo
Finished
۱۸:۳۰
Dmitry Yurkov
۰
۳
Sergey Buluy
Finished
۱۸:۳۰
Sergey Buluy
۳
۲
Ruslan Onischenko
Finished
۱۹:۰۰
Plushch Pavlo
۰
۳
Jan Zaharov
Finished
۱۹:۰۰
Dmitry Yurkov
۱
۳
Aleksey Goloveshkin
Finished
۱۹:۳۰
Spartak Abalmaz
۰
۳
Alexey Rodin
Finished
۱۹:۳۰
Rodion Pirveli
۲
۳
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۲۰:۳۰
Sergey Skachenko
۳
۱
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۲۱:۰۰
Sergey Skachenko
۰
۳
Rodion Pirveli
Finished
۲۲:۰۰
Andrey Burdakov
-
-
Mukha Taras
Finished
۲۳:۰۰
Armenia
Armenia ITT CUP Women
Rima Khlghatyan
۲
۳
Mariam Hambardzumyan
Finished
۰۰:۱۰
Raisa Parsadanyan
۳
۱
Mariam Hambardzumyan
Finished
۱۷:۱۰
Hasmik Khachatryan
۳
۰
Mariam Hambardzumyan
Finished
۱۸:۱۰
Maria Khachatryan
۰
۳
Raisa Parsadanyan
Finished
۱۸:۳۰
Rima Khlghatyan
۰
۳
Raisa Parsadanyan
Finished
۱۹:۱۰
Hasmik Khachatryan
۳
۲
Maria Khachatryan
Finished
۱۹:۳۰
Rima Khlghatyan
۱
۳
Maria Khachatryan
Finished
۲۱:۵۰
Mariam Hambardzumyan
۳
۰
Rima Khlghatyan
Finished
۲۳:۱۰
Russia
Liga Pro
Nikolay Tarasenkov
۳
۲
Vladimir Staroverov
Finished
۰۰:۱۵
Lopatin Sergey
۳
۰
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۰:۱۵
Oleg Kutuzov
۲
۳
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۰:۳۰
Vasiliy Rudenko
۳
۲
Yuriy Lbov
Finished
۰۰:۴۵
Yurii Merkushin
۳
۰
Kirill Malahov
Finished
۰۰:۴۵
Vladimir Staroverov
۳
۱
Aleksey Kazakov
Finished
۰۱:۱۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۰
۳
Mikhail Reznikov
Finished
۰۱:۱۵
Roman Astreev
۱
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۱:۳۰
Nikolay Tarasenkov
۳
۲
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۱:۴۵
Lopatin Sergey
۰
۳
Yurii Merkushin
Finished
۰۱:۴۵
Oleg Popov
۳
۲
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۲:۰۰
Mikhail Reznikov
۲
۳
Kirill Malahov
Finished
۰۲:۱۵
Aleksey Kazakov
۰
۳
Yuriy Lbov
Finished
۰۲:۱۵
Vladimir Staroverov
۳
۱
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۲:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۱
۳
Yurii Merkushin
Finished
۰۲:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۱
۳
Roman Astreev
Finished
۰۳:۰۰
Kirill Malahov
۲
۳
Lopatin Sergey
Finished
۰۳:۱۵
Yuriy Lbov
-
-
Nikolay Tarasenkov
Finished
۰۳:۱۵
Oleg Kutuzov
۳
۰
Oleg Popov
Finished
۰۳:۳۰
Yurii Merkushin
۲
۳
Mikhail Reznikov
Finished
۰۳:۴۵
Vasiliy Rudenko
۳
۰
Aleksey Kazakov
Finished
۰۳:۴۵
Yuriy Lbov
۰
۳
Vladimir Staroverov
Finished
۰۴:۱۵
Kirill Malahov
۳
۱
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۴:۱۵
Oleg Popov
۳
۱
Roman Astreev
Finished
۰۴:۳۰
Aleksey Kazakov
۳
۰
Nikolay Tarasenkov
Finished
۰۴:۴۵
Mikhail Reznikov
۳
۱
Lopatin Sergey
Finished
۰۴:۴۵
Andrei Andreev
۰
۳
Igor Sergeevich
Finished
۰۸:۰۰
Aleksey Lobanov
۱
۳
Konstantin Bystrushkin
Finished
۰۸:۱۵
Gennady Karpovkin
۱
۳
Aleksandr Kruglov
Finished
۰۸:۱۵
Sergey Martyukhin
-
-
Dmitry Tunitsin
Cancelled
۰۸:۳۰
Vladimir Pustoselov
۳
۰
Rinat Khairov
Finished
۰۸:۴۵
Andrei Ermolaev
۳
۰
Gennadiy Kalinnikov
Finished
۰۸:۴۵
Igor Sergeevich
۳
۲
Nikolay Pashkov
Finished
۰۹:۰۰
Egor Karabanov
۱
۳
Vyacheslav Tsvetkov
Finished
۰۹:۰۰
Konstantin Bystrushkin
۱
۳
Andrei Ermolaev
Finished
۰۹:۱۵
Aleksandr Kruglov
۳
۰
Vladimir Pustoselov
Finished
۰۹:۱۵
Dmitry Tunitsin
۳
۲
Egor Karabanov
Finished
۰۹:۳۰
Rinat Khairov
۳
۰
Gennady Karpovkin
Finished
۰۹:۴۵
Gennadiy Kalinnikov
۰
۳
Aleksey Lobanov
Finished
۰۹:۴۵
Andrei Andreev
۱
۳
Nikolay Pashkov
Finished
۱۰:۰۰
Vyacheslav Tsvetkov
۳
۲
Sergey Martyukhin
Finished
۱۰:۰۰
Gennady Karpovkin
۲
۳
Vladimir Pustoselov
Finished
۱۰:۱۵
Aleksey Lobanov
۱
۳
Andrei Ermolaev
Finished
۱۰:۱۵
Sergey Martyukhin
۳
۰
Egor Karabanov
Finished
۱۰:۳۰
Konstantin Bystrushkin
۰
۳
Gennadiy Kalinnikov
Finished
۱۰:۴۵
Aleksandr Kruglov
۰
۳
Rinat Khairov
Finished
۱۰:۴۵
Dmitry Tunitsin
۳
۱
Vyacheslav Tsvetkov
Finished
۱۱:۰۰
Rinat Khairov
۳
۱
Aleksandr Kruglov
Finished
۱۱:۴۵
Andrei Ermolaev
۰
۳
Aleksey Lobanov
Finished
۱۱:۴۵
Daniil Mikheev
۳
۲
Andrey Potapkov
Finished
۱۲:۳۰
Oleg Belugin
۳
۱
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۱۲:۴۵
Yuriy Zaycev
۰
۳
Mikhail Mukhamedzhanov
Finished
۱۲:۴۵
Evgeny Kalashnikov
۳
۱
Dmitri Razinkov
Finished
۱۳:۰۰
Andrey Potapkov
۱
۳
Aleksandr Kozlov
Finished
۱۳:۳۰
Nikita Sadovskiy
-
-
Evgeny Kalashnikov
Cancelled
۱۳:۳۰
Mikhail Mukhamedzhanov
۲
۳
Miliutin Pavel
Finished
۱۳:۴۵
Oleg Borisovich Manuylov
۳
۲
Damir Bedretdinov
Finished
۱۳:۴۵
Aleksandr Kozlov
۳
۱
Daniil Mikheev
Finished
۱۴:۰۰
Damir Bedretdinov
۱
۳
Oleg Belugin
Finished
۱۴:۱۵
Miliutin Pavel
۲
۳
Yuriy Zaycev
Finished
۱۴:۱۵
Nikita Sadovskiy
۱
۳
Dmitri Razinkov
Finished
۱۵:۰۰
Aleksandr Gusev
۳
۲
Igor Meteleshko
Finished
۱۶:۰۰
Armen Pomazkov
۳
۲
Vyacheslav Chernov
Finished
۱۶:۱۵
Danila Andreev
۰
۳
Igor Poletaev
Finished
۱۶:۱۵
Andrey Rozhkov
۳
۲
Alexander Kolmin
Finished
۱۶:۳۰
Igor Minchenkov
۰
۳
Dmitry Bogatov
Finished
۱۶:۳۰
Pavel Semeshin
۰
۳
Igor Matveev
Finished
۱۶:۴۵
Andrey Shmakov
۲
۳
Roman Antonov
Finished
۱۶:۴۵
Igor Meteleshko
۳
۲
Andrey Rozhkov
Finished
۱۷:۰۰
Vyacheslav Chernov
۳
۰
Andrey Shmakov
Finished
۱۷:۱۵
Igor Poletaev
۲
۳
Pavel Semeshin
Finished
۱۷:۱۵
Aleksandr Ivanovich Frolov
۳
۲
Nikolaev Andrei
Finished
۱۷:۲۰
Alexander Kolmin
۱
۳
Aleksandr Gusev
Finished
۱۷:۳۰
Igor Matveev
۳
۰
Danila Andreev
Finished
۱۷:۴۵
Roman Antonov
۳
۱
Armen Pomazkov
Finished
۱۷:۴۵
Aleksandr Gusev
۳
۱
Andrey Rozhkov
Finished
۱۸:۰۰
Armen Pomazkov
۱
۳
Andrey Shmakov
Finished
۱۸:۱۵
Danila Andreev
۳
۱
Pavel Semeshin
Finished
۱۸:۱۵
Igor Meteleshko
۳
۱
Alexander Kolmin
Finished
۱۸:۳۰
Igor Minchenkov
۳
۱
Aleksandr Ivanovich Frolov
Finished
۱۸:۳۰
Vyacheslav Chernov
۱
۳
Roman Antonov
Finished
۱۸:۴۵
Igor Poletaev
۲
۳
Igor Matveev
Finished
۱۸:۴۵
Dmitry Bogatov
۳
۱
Nikolaev Andrei
Finished
۱۹:۰۰
Igor Matveev
۳
۲
Igor Poletaev
Finished
۱۹:۴۵
Vladimir Kasatkin
۳
۲
Mikhail Gusev
Finished
۲۰:۰۰
Evgeny Shishko
۲
۳
Evgeny Kalashnikov
Finished
۲۰:۱۵
Alexey Innazarov
۲
۳
Mikhail Cheklin
Finished
۲۰:۱۵
Denis Zhevna
۳
۲
Oleg Kharlakin
Finished
۲۰:۳۰
Vadim Georgievich Evlampiev
۳
۱
Pavel Pinkovsky
Finished
۲۰:۴۵
Evgenii Kryuchkov
۳
۱
Ivan Soldatov
Finished
۲۰:۴۵
Mikhail Gusev
۲
۳
Denis Zhevna
Finished
۲۱:۰۰
Mikhail Cheklin
۱
۳
Vadim Georgievich Evlampiev
Finished
۲۱:۱۵
Evgeny Kalashnikov
۲
۳
Evgenii Kryuchkov
Finished
۲۱:۱۵
Oleg Kharlakin
۱
۳
Vladimir Kasatkin
Finished
۲۱:۳۰
Pavel Pinkovsky
۱
۳
Alexey Innazarov
Finished
۲۱:۴۵
Ivan Soldatov
۰
۳
Evgeny Shishko
Finished
۲۱:۴۵
Vladimir Kasatkin
۰
۳
Denis Zhevna
Finished
۲۲:۰۰
Alexey Innazarov
۳
۰
Vadim Georgievich Evlampiev
Finished
۲۲:۱۵
Evgeny Shishko
۳
۰
Evgenii Kryuchkov
Finished
۲۲:۱۵
Mikhail Gusev
۱
۳
Oleg Kharlakin
Finished
۲۲:۳۰
Evgeny Kalashnikov
۳
۲
Ivan Soldatov
Finished
۲۲:۴۵
Mikhail Cheklin
۰
۲
Pavel Pinkovsky
inprogress
۲۲:۴۵
Armenia
Armenia ITT CUP
Andranik Sahakyan
۳
۰
Davit Gevorgyan
Finished
۰۰:۳۰
Samvel Parsadanyan
۳
۰
Ararat Smoyan
Finished
۰۰:۵۰
Gevorg Baghdasaryan
۳
۱
Jon Mirzoyan
Finished
۰۰:۵۰
Andranik Sahakyan
۳
۰
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۱:۱۰
Samvel Parsadanyan
۳
۰
Jon Mirzoyan
Finished
۰۱:۵۰
Ararat Smoyan
۰
۳
Andranik Sahakyan
Finished
۰۲:۱۰
Davit Gevorgyan
۳
۱
Gevorg Baghdasaryan
Finished
۰۲:۱۰
Samvel Parsadanyan
۱
۳
Andranik Sahakyan
Finished
۰۲:۵۰
Gevorg Baghdasaryan
۳
۰
Ararat Smoyan
Finished
۰۳:۳۰
David Ghotanyan
۳
۲
Gevorg Abrahamyan
Finished
۰۸:۳۰
Avet Vasilyan
۰
۳
Varuzhan Baghdasaryan
Finished
۰۹:۳۰
Avet Vasilyan
۰
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۰۹:۵۰
Avet Vasilyan
۰
۳
David Ghotanyan
Finished
۱۱:۵۰
Gevorg Abrahamyan
۰
۳
David Ghotanyan
Finished
۱۳:۵۰
Varuzhan Baghdasaryan
۳
۰
Murad Asatryan
Finished
۱۴:۵۰
Harutyun Harutyunyan
۳
۱
Gevorg Abrahamyan
Finished
۱۵:۱۰
World
World Team Championships Men
Shokhrukh Iskandarov
۰
۳
Dang Qiu
Finished
۰۸:۳۰
Mohamed El-Beiali
۳
۱
Tomas Koldas
Finished
۰۸:۳۰
Samuel Kulczycki
۰
۳
Truls Moregardh
Finished
۰۸:۳۰
Maciej Kubik
۰
۳
Kristian Karlsson
Finished
۰۹:۰۰
Abdulaziz Anorboev
۰
۳
Benedikt Duda
Finished
۰۹:۰۰
Youssef Abdel-Aziz
۲
۳
Tomas Polansky
Finished
۰۹:۰۰
Elmurod Kholikov
۰
۳
Kay Stumper
Finished
۰۹:۳۰
Jules Rolland
۳
۲
Harmeet Desai
Finished
۰۹:۳۰
Shady Magdy
۳
۰
Jan Valenta
Finished
۰۹:۵۵
Mohamed El-Beiali
۳
۱
Tomas Polansky
Finished
۱۰:۲۵
Chun Ting Wong
۳
۰
Hunor Szocs
Finished
۱۱:۳۰
Siu Hang Lam
۳
۲
Eduard Ionescu
Finished
۱۲:۲۰
Peter Hribar
۳
۲
Earl J. Alto
Finished
۱۲:۲۰
Chun Ting Wong
۲
۳
Ovidiu Ionescu
Finished
۱۲:۴۰
Nicholas Lum
۱
۳
Samuel Walker
Finished
۱۴:۳۰
Finn Luu
۲
۳
David McBeath
Finished
۱۵:۳۰
Belarus
Liga Pro
Zhelobkovich Igor
۳
۱
Viktor Kozlov
Finished
۰۹:۳۰
Alexey Kulesh
۲
۳
Ruslan Shafiev
Finished
۱۳:۳۰
Alexey Kulesh
۳
۱
Sergey Kuznetsov
Finished
۱۵:۰۰
Aleksandr Glushko
۲
۳
Dmitrii Korol
Finished
۱۶:۳۰
Dmitrii Korol
۱
۳
Vladimir Bushma
Finished
۱۷:۳۰
Egor Vlasenko
۳
۱
Aleksandr Glushko
Finished
۱۸:۰۰
Aleksandr Glushko
۳
۲
Vladimir Bushma
Finished
۱۸:۳۰
Dmitrii Korol
۲
۳
Egor Vlasenko
Finished
۱۹:۰۰
Aleksandr Sidorkov
۲
۳
Vladimir Shmulyavtsov
Finished
۲۱:۰۰
Anatolii Tokarevskii
۳
۲
Aleksandr Sidorkov
Finished
۲۱:۳۰
Anatolii Tokarevskii
۲
۳
Vladimir Shmulyavtsov
Finished
۲۳:۰۰
Czech Republic
TT Star Series
Tapia Rodrigo
۰
۳
Yannick Vostes
Finished
۰۹:۳۰
Abdel-Kader Salifou
۳
۱
Frantisek Onderka
Finished
۱۰:۰۵
Thomas Keinath
۱
۳
Jiri Vrablik
Finished
۱۰:۴۰
Pavol Mego
۳
۰
Khaleel Asgarali
Finished
۱۱:۱۵
Tapia Rodrigo
۲
۳
Frantisek Onderka
Finished
۱۱:۴۵
Abdel-Kader Salifou
۲
۳
Thomas Keinath
Finished
۱۲:۱۵
Pavol Mego
۰
۳
Yannick Vostes
Finished
۱۲:۴۵
Jiri Vrablik
۳
۰
Khaleel Asgarali
Finished
۱۳:۱۵
Tapia Rodrigo
۰
۳
Thomas Keinath
Finished
۱۳:۴۵
Pavol Mego
۲
۳
Frantisek Onderka
Finished
۱۴:۱۵
Yannick Vostes
۳
۱
Khaleel Asgarali
Finished
۱۴:۴۵
Abdel-Kader Salifou
۰
۳
Jiri Vrablik
Finished
۱۵:۱۵
Thomas Keinath
۳
۰
Yannick Vostes
Finished
۱۶:۱۵
World
World Team Championships Women
Lily Zhang
۳
۲
Adriana Diaz
Finished
۰۹:۳۰
Shima Safaei
۰
۳
Kim Na Yeong
Finished
۱۱:۳۰
Paulina Krzysiek
۱
۳
Helga Dari
Finished
۱۵:۳۰